wojna pampersowa
dziennik,  poradnik

Rytm życia niemowlaka

Zacznamy wypracowywać własny rytm życia, dostosowany do obydwuch stron. Z jednej strony my dostosowujemy życe do bobasa, z drugiej ona idzie na ustępstwa.
Zaczynamy rozumieć swoje potrzeby i pomimo dziennych widzi mi się i braku zdecydowania co do potrzeby w danym momencie, w nocy już jest lepiej. Przede wszystkin skróciliśmy czas czekania na mleko. Od razu po przebudzeniu jedna zmiana pieluchy… i to często starczy. Coraz rzadsze wpisy o wojnach pampersowych są skutkiem rzeczywistego zmniejszenia ich liczby. Potem pierś a dalej 60ml, z jednyn z 2 ulubionych smoczków.
I takie podejście sprzyja spaniu. Dodatkowe godziny kiedy dosypiamy również dużo dają.
Niewątpliwą atrakcją jest spanie w foteliku. Jedna sesja dziennie z bujaniem załatwia sprawe.
Najgorsze jest to, że mała cały czas rośnie a jej potrzeby sukcesywnie się zmieniają. To co teraz jest sukcesem, za kilka dni może być nieaktualne.

image

źródło: behance

Jeśli zaś chodzi o pieluchy. Baby dream z rossmana rządzą. Jedynki były długo i z różnorakich firm. 2już mniej, poza tym szybko stały się za mało pojemne. Z 3 jest jak na razie ok. Są i będą dobre, a pojemność starcza nawet na bardzo obszerny załącznik.
Z takich nowości. Mimo braku wprowadzenia dodatkowych pokarmów, kupki zaczynają bardziej intensywnie pachnieć 🙂 może to zabrzmi dramatycznie, ale zapach jest raczej przyjemny.

image

źródło: google image

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: