poradnik,  tata w akcji

my little pony opowiadania

my little pony opowiadania

my little pony opowiadania

Tak, przyznaje się, mam wyprany mózg przez te opowiadania, bajki i zabawki. GDzie bym się nie obejrzał tam kucyk. Czy to jest fajne? Zapewne tak, o ile człowiek, którym niewątpliwie TATA jest, może się wyciszyć.Spójrzcie na godzinę opublikowania posta. Jest 19 grudnia, godzina 1:30 rano, no może kilka minut po. Pracuję sobie przy komputerze wykonując kolejne projekty, zadania. Na uszach słuchawki i muzyka. A w słuchawkach Sia: Cheap Trills, a potem Ahzee czy jakoś tak. Dlaczego?

Ponieważ taki sobie wybrałem tryb życia. A rano pobudka o 8 i dzień od nowa.

A teraz do setna sprawy

Opowiadania z kucykami

Tego nigdy za wiele, tak tez stało się w moim przypadku. Na początku roku w biedronce znalazłem opowiadania , dość grube, z kucykowymi opowieściami, ale sfrajerowałem się- przyjechałem jak już ich nie było. A teraz jak tylko córa mi je w Biedronce znowu pokazała, stwierdziłem że „ładuj do kosza” i po konsultacji z Żoną, trafiły do kosza 🙂

Kucykowe opowieści są ciekawe, a słownictwo tam użyte naprawdę może wpędzić dorosłego w zakłopotanie. Nie ma się tutaj co śmiać Panowie.

Zaczynaliśmy od jednej książeczki, teraz jest tego mnóstwo. Skończyło się już na tym, ze dwa razy pod rząd lepiłem na urodziny córce tort z kucykiem pony. I to nie zabawką a masa cukrowa i do dzieła Panowie – pisałem o tym w którymś poprzednim poście.

Czego się nie robi dla córki

Generalnie mam o czym rozmawiać z dzieckiem. Jeśli nie rozmawiamy o tym czym ja się zajmuję, to dyskutujemy o przygodach dzielnych kucyków.. albo często bardzo porąbanej Pinki Pie… jak można nazwac kucyka Różowe Ciastko?

my little pony opowiadania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: