tata w akcji

świeży tata

świeży tata

Cała prawda jest na tym zdjęciu z demotywatorów. Większość ojców cieszy się, jest dumna z tego, że w końcu potomek przyszedł na ten świat.

Świeży tata swoje a koledzy oczywiście zazdroszczą, współpracownicy gratulują a klienci winszują. Jednak potem przychodzi ten właściwy czas, gdzie trzeba podzielić obowiązki, zacisnąć zęby i pomóc wychowywać dziecko. Nawet nie chodzi o pomoc, bo dla niektórych pomoc to po prostu wyniesienie śmieci i tyle. Chodzi o większe zaangażowanie, wsparcie i poświęcony czas. Jeśli przychodzisz z pracy, pobawisz się 5 minut i chowasz się w fotelu za gazetą, to jaki z ciebie TATA?

Jaki z ciebie tata?

Nieprzespane noce, niedojedzone posiłki, spanie na stojąco podczas usypiania dziecka albo robienia mleka – to norma. Jeśli nie jesteś gotowy na takie poświęcenie, po co decydowałeś się zostać ojcem?

Ja jestem już po tym etapie i naprawdę, z perspektywy czasu wiem, że postąpiłbym dokładnie tak samo, robiłbym to samo, ale teraz dwa razy lepiej. Nie ma co ukrywać, dostajemy w tym momencie po grzbiecie. Ale ten grzbiet się zagoi i naprawdę będzie genialnie. Wyobraź sobie słoneczko, plac zabaw i ty huśtający małego człowieczka, Twojego małego człowieczka na huśtawce, ku wspaniałym spojrzeniom wszystkich dookoła. Normalnie brakuje wtedy hasła „Cześć Ci i Chwała” .

świeży tata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: