dziennik,  poradnik

urodziny dziecka

Urodziny dziecka

Urodziny dziecka

Gdy już mamy tego naszego urwisa sami zobaczycie jak szybko mija czas. Pamiętam jak dzisiaj (ale to się fajnie zawsze pisze) jak córa była ważona po urodzeniu,a tutaj już nam 5 latek minęło. Nie jestem przekonany czy to długo, czy nie. Ale jednego mogę być pewien. Jest to pięcioletni egzamin z mojego bycia tatą, dzielenia się życiem i poświęcania się dla rodziny.

Nasza imprezowiczka urodziła się kilka minut po 9, moja słodka tajemnica ile 🙂 nie uważam abym musiał wszystkim to oświadczać. Nie ważne aż tak bardzo. Minął jeden dzień  i …imprezka jak by to powiedziała Pinkie Pie.

Córa jest wielką fanką Kucyków,o czym wie chyba całe przedszkole i plac zabaw. A my z mamą jesteśmy fanami koni wszelkiej maści, samodzielnie posiadając własne. Minęło 5 lat i postanowiliśmy, że tym razem wyprawimy urodzinki.I szczerze, widzieć radość córki z tego jak przychodzili poszczególni goście to naprawdę nieocenione zdarzenie. Córa w swojej ulubionej sukience witała każdego gościa, jakby przychodzili ci , których nie widziała latami. A to raptem 2 godziny po tym jak widzieli się w przedszkolu. Szaleństw nie było końca. Naszym miejscem w tym dniu była bawilandia miejska w Będzinie. Jeśłi mam być szczery, genialne miejsce.

Koszty, nie wykosztowaliśmy się, mimo iż dodaliśmy do zarezerwowanych miejsc dodatkowe w trakcie imprezy bo więcej gości przyszło, a i przedłużyliśmy imprezę o godzinę. Dzieciaki tak szalały, że nie mieliśmy serca tego nie zrobić.

Nie wymagało to wiele. Trochę organizacji kilka tygodni wcześniej, zarezerwowanie odpowiedniego miejsca jak i zaproszenie gości, dając im czas na potwierdzenie przybycia.

Animator – była taka opcja wynająć animatora. Z jednej strony wiem, że ludzie z tej opcji korzystają. Jednak tutaj przy naszych szatanach, nie miałby co robić. Dzieciaki zaśpiewały 100 lat, zjadły po 1/3 skrojonego im kawałeczka tortu ( z kucykami pony oczywiście) po czym łyczek szampana dla dzieciaków i fruu, nie ma ich.

Tak więc Tato, jeśli córa ma już 5 lat to najwyższy czas zorganizować impreze. Dobieraj tylko dzieciaki wg dziecka, aby lubiło się z nii bawić a nie porostu aby wypełnić sale.

Tort, przekąski, pizza dla dzieci. Jak mam byc szczery naszym nie były potrzebne. Większości przekąsek nie tknęły, pizza była by stratą jedzenia. A tort i inne smakołyki zamówiliśmy na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: