dziennik,  poradnik

Wakacje z dzieckiem

Wakacje to piękny czas. Nie dla kazdego. Jesli nie jesteś przyzwyczajony do swojego dziecka wówczas przyda ci się odrobina cierpliwości więcej. Nie trzeba być geniuszem aby się tego domyśleć. Na wakacjach wakacje ma dziecko a nie ty 😂

Nam się udało, wyjechaliś.y na wakacje ale było trudno. Wyjechaliśmy dnia pierwszego o 4 w nocy z założeniem przejechania całego kraju w pionie na najbardziej wysunięte na północ miejsce. Plan aby być na 10 się nie sprawdził i byliśmy po 13. Po drodze kilka przystanków, dwa wypadki. Przy wypadkach paniętajcie o korytaż życia bo to naprawdę pomaga. My robiliśmy go raz, z tyłu widziałem że jedzie niebieski sygnał to się odsuwałem. Nikt z przodu tego nie robił więc trąbnąłem dwa razy bez zastanowienia. W tym momencie auta z przodu zareagowały i zaczęły się rozstępować. Kilka klaksonów też slyszałem.

Day one

To przede wszystkim przyzwyczajenie się do klimatu. Rozgościliśmy się na miejscu i feu na spacerek zobaczyć co się zmieniło.

Najgorsze jest „kup mi” albo „kupie sobie”. Bo to wymaga wytłumaczenia. A jako ze straganów tu ogrom to i spacer nadto się wydłużył.

Obiad poszedł za to jak z płatka, tak jak kolacja.

Spanie day 0

Bezproblemowe, wszyscy padliśmy jak muchy oczekując dnia 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: